09225VA-24N-EL-D0.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 09225VA | 09225VA | 09225VA | 09225VA | 09225VA |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC |
| Size/Dimension | Square - 92mm L x 92mm H | Square - 92mm L x 92mm H | Square - 92mm L x 92mm H | Square - 92mm L x 92mm H | Square - 92mm L x 92mm H |
| Width | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm |
| StaticPressure | 0.390 in H2O (97.1 Pa) | 0.390 in H2O (97.1 Pa) | 0.390 in H2O (97.1 Pa) | 0.390 in H2O (97.1 Pa) | 0.390 in H2O (97.1 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | 45.0dB | 45.0dB | 45.0dB | 45.0dB | 45.0dB |
| Power(Watts) | 5.28 W | 5.28 W | 5.28 W | 5.28 W | 5.28 W |