1447AB10.pdf
1447AB10.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1447AB10.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | 1447A | 1447A | 1447A | 1447A | 1447A |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| ContainerType | Box | Box | Box | Box | Box |
| Size/Dimension | 24.000 L x 21.380 W (609.60mm x 543.05mm) | 24.000 L x 21.380 W (609.60mm x 543.05mm) | 24.000 L x 21.380 W (609.60mm x 543.05mm) | 24.000 L x 21.380 W (609.60mm x 543.05mm) | 24.000 L x 21.380 W (609.60mm x 543.05mm) |
| Height | 10.000 (254.00mm) | 10.000 (254.00mm) | 10.000 (254.00mm) | 10.000 (254.00mm) | 10.000 (254.00mm) |
| Area(LxW) | 513in² (3310cm²) | 513in² (3310cm²) | 513in² (3310cm²) | 513in² (3310cm²) | 513in² (3310cm²) |