1447AJ12.pdf
1447AJ12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1447AJ12.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | 1447A | 1447A | 1447A | 1447A | 1447A |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| ContainerType | Box | Box | Box | Box | Box |
| Size/Dimension | 42.000 L x 37.380 W (1066.80mm x 949.45mm) | 42.000 L x 37.380 W (1066.80mm x 949.45mm) | 42.000 L x 37.380 W (1066.80mm x 949.45mm) | 42.000 L x 37.380 W (1066.80mm x 949.45mm) | 42.000 L x 37.380 W (1066.80mm x 949.45mm) |
| Height | 12.000 (304.80mm) | 12.000 (304.80mm) | 12.000 (304.80mm) | 12.000 (304.80mm) | 12.000 (304.80mm) |
| Area(LxW) | 1570in² (1.013 m²) | 1570in² (1.013 m²) | 1570in² (1.013 m²) | 1570in² (1.013 m²) | 1570in² (1.013 m²) |