15038PB-B3L-EP-00.pdf
15038PB-B3L-EP-00.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 15038PB | 15038PB | 15038PB | 15038PB | 15038PB |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 230VAC | 230VAC | 230VAC | 230VAC | 230VAC |
| Size/Dimension | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H |
| Width | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm |
| StaticPressure | 0.865 in H2O (215.6 Pa) | 0.865 in H2O (215.6 Pa) | 0.865 in H2O (215.6 Pa) | 0.865 in H2O (215.6 Pa) | 0.865 in H2O (215.6 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | 56.0dB | 56.0dB | 56.0dB | 56.0dB | 56.0dB |
| Power(Watts) | 35.00W | 35.00W | 35.00W | 35.00W | 35.00W |