API Delevan Inc. 3090R-121H
3090R-121H
Part No.:
3090R-121H
Datasheet:
Honch E-technology Co.,Ltd3090R-121H.pdf
Description:
FIXED IND 120NH 870MA 100MOHM SM
Inductance:
120 nH
Tolerance:
±3%
CurrentRating(Amps):
870 mA
DCResistance(DCR):
100mOhm Max
Q@Freq:
32 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
410MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz
Datasheet:
1. How to order 3090R-121H on Honch E-technology Co.,Ltd?
3. Are the 3090R-121H price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3090R-121H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3090R-121H.
7.How to contact us to get technical supports, such as 3090R-121H pin diagram, 3090R-121H datasheet?
Inductance 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 870 mA 870 mA 870 mA 870 mA 870 mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max
Q@Freq 32 @ 25MHz 32 @ 25MHz 32 @ 25MHz 32 @ 25MHz 32 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 410MHz 410MHz 410MHz 410MHz 410MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz