44JR500KLFTB.pdf
44JR500KLFTB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 44JR500KLFTB.
| Image |  |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | 44 | 44 | 44 | 44 | 44 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |