8N4DV85LC-0140CDI8.pdf
8N4DV85LC-0140CDI8.pdf
| Image |  |
| Package/Case | 6-CLCC | 6-CLCC | 6-CLCC | 6-CLCC | 6-CLCC |
| Series | FemtoClock® NG | FemtoClock® NG | FemtoClock® NG | FemtoClock® NG | FemtoClock® NG |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | VCXO | VCXO | VCXO | VCXO | VCXO |
| Count | - | - | - | - | - |
| Frequency | 133.333333MHz, 140MHz | 133.333333MHz, 140MHz | 133.333333MHz, 140MHz | 133.333333MHz, 140MHz | 133.333333MHz, 140MHz |
| Voltage-Supply | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V |
| Current-Supply | 136 mA | 136 mA | 136 mA | 136 mA | 136 mA |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |