8N4SV75AC-0025CDI.pdf
8N4SV75AC-0025CDI.pdf
| Image |  |
| Package/Case | 6-CLCC | 6-CLCC | 6-CLCC | 6-CLCC | 6-CLCC |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | FemtoClock® NG | FemtoClock® NG | FemtoClock® NG | FemtoClock® NG | FemtoClock® NG |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | VCXO | VCXO | VCXO | VCXO | VCXO |
| Count | - | - | - | - | - |
| Frequency | 25MHz | 25MHz | 25MHz | 25MHz | 25MHz |
| Voltage-Supply | 3.135V ~ 3.465V | 3.135V ~ 3.465V | 3.135V ~ 3.465V | 3.135V ~ 3.465V | 3.135V ~ 3.465V |
| Current-Supply | 140 mA | 140 mA | 140 mA | 140 mA | 140 mA |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |