A22RL-TWT220M.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A22RL-TWT220M.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | A22RL | A22RL | A22RL | A22RL | A22RL |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Circuit | DPST-NO | DPST-NO | DPST-NO | DPST-NO | DPST-NO |
| SwitchFunction | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom |
| CurrentRating(Amps) | 10A (AC) | 10A (AC) | 10A (AC) | 10A (AC) | 10A (AC) |
| VoltageRating-AC | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ActuatorType | Round, Button | Round, Button | Round, Button | Round, Button | Round, Button |
| ActuatorMarking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking |
| Color-Actuator/Cap | White | White | White | White | White |
| IlluminationTypeColor | LED, White | LED, White | LED, White | LED, White | LED, White |
| IlluminationVoltage(Nominal) | 220 VAC | 220 VAC | 220 VAC | 220 VAC | 220 VAC |
| PanelCutoutDimensions | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia |