A42MX36-BGG272I.pdf
A42MX36-BGG272I.pdf
| Image |  |
| Package/Case | 272-BBGA | 272-BBGA | 272-BBGA | 272-BBGA | 272-BBGA |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | MX | MX | MX | MX | MX |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| NumberofLABs/CLBs | - | - | - | - | - |
| NumberofLogicElements/Cells | - | - | - | - | - |
| TotalRAMBits | 2560 | 2560 | 2560 | 2560 | 2560 |
| NumberofI/O | 202 | 202 | 202 | 202 | 202 |
| NumberofGates | 54000 | 54000 | 54000 | 54000 | 54000 |
| Voltage-Supply | 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V | 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V | 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V | 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V | 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V |