AB11050B1275.pdf
AB11050B1275.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB11050B1275.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 11.05GHz Center | 11.05GHz Center | 11.05GHz Center | 11.05GHz Center | 11.05GHz Center |
| Bandwidth | 900MHz | 900MHz | 900MHz | 900MHz | 900MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 1.382 L x 0.531 W (35.10mm x 13.50mm) | 1.382 L x 0.531 W (35.10mm x 13.50mm) | 1.382 L x 0.531 W (35.10mm x 13.50mm) | 1.382 L x 0.531 W (35.10mm x 13.50mm) | 1.382 L x 0.531 W (35.10mm x 13.50mm) |