AB1780B715.pdf
AB1780B715.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB1780B715.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 1.78GHz Center | 1.78GHz Center | 1.78GHz Center | 1.78GHz Center | 1.78GHz Center |
| Bandwidth | 110MHz | 110MHz | 110MHz | 110MHz | 110MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 5.906 L x 4.134 W (150.00mm x 105.00mm) | 5.906 L x 4.134 W (150.00mm x 105.00mm) | 5.906 L x 4.134 W (150.00mm x 105.00mm) | 5.906 L x 4.134 W (150.00mm x 105.00mm) | 5.906 L x 4.134 W (150.00mm x 105.00mm) |