Anatech Electronics Inc. AB1857B789
AB1857B789
Part No.:
AB1857B789
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdAB1857B789.pdf
Description:
1850-1865 MHZ CAVITY BAND PASS F
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
1.857GHz Center
Bandwidth:
15MHz
FilterType:
Band Pass
Ripple:
InsertionLoss:
2.5dB
MountingType:
Chassis Mount
Size/Dimension:
4.125 L x 1.500 W (104.78mm x 38.10mm)