AB1999B692.pdf
AB1999B692.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB1999B692.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 1.999GHz Center | 1.999GHz Center | 1.999GHz Center | 1.999GHz Center | 1.999GHz Center |
| Bandwidth | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| InsertionLoss | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 10.071 L x 1.496 W (255.80mm x 38.00mm) | 10.071 L x 1.496 W (255.80mm x 38.00mm) | 10.071 L x 1.496 W (255.80mm x 38.00mm) | 10.071 L x 1.496 W (255.80mm x 38.00mm) | 10.071 L x 1.496 W (255.80mm x 38.00mm) |