AB2140B1032-NF.pdf
AB2140B1032-NF.pdf
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 2.14GHz Center | 2.14GHz Center | 2.14GHz Center | 2.14GHz Center | 2.14GHz Center |
| Bandwidth | 60MHz | 60MHz | 60MHz | 60MHz | 60MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB | 2.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm) | 4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm) | 4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm) | 4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm) | 4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm) |