Anatech Electronics Inc. AB2325B995
AB2325B995
Part No.:
AB2325B995
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdAB2325B995.pdf
Description:
2320-2330 MHZ CAVITY FILTER
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
2.325GHz Center
Bandwidth:
10MHz
FilterType:
Band Pass
Ripple:
0.2dB
InsertionLoss:
1dB
MountingType:
Chassis Mount
Size/Dimension:
6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm)