AB2485B1313.pdf
AB2485B1313.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB2485B1313.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 2.485GHz Center | 2.485GHz Center | 2.485GHz Center | 2.485GHz Center | 2.485GHz Center |
| Bandwidth | 22MHz | 22MHz | 22MHz | 22MHz | 22MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB |
| InsertionLoss | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) | 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) | 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) | 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) | 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) |