AB2490B721.pdf
AB2490B721.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB2490B721.
| Frequency | 2.49GHz Center | 2.49GHz Center | 2.49GHz Center | 2.49GHz Center | 2.49GHz Center |
| Bandwidth | 11MHz | 11MHz | 11MHz | 11MHz | 11MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 3.110 L x 2.160 W (78.99mm x 54.86mm) | 3.110 L x 2.160 W (78.99mm x 54.86mm) | 3.110 L x 2.160 W (78.99mm x 54.86mm) | 3.110 L x 2.160 W (78.99mm x 54.86mm) | 3.110 L x 2.160 W (78.99mm x 54.86mm) |