AB2535B861.pdf
AB2535B861.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB2535B861.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 2.535GHz Center | 2.535GHz Center | 2.535GHz Center | 2.535GHz Center | 2.535GHz Center |
| Bandwidth | 70MHz | 70MHz | 70MHz | 70MHz | 70MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 5.472 L x 2.677 W (139.00mm x 68.00mm) | 5.472 L x 2.677 W (139.00mm x 68.00mm) | 5.472 L x 2.677 W (139.00mm x 68.00mm) | 5.472 L x 2.677 W (139.00mm x 68.00mm) | 5.472 L x 2.677 W (139.00mm x 68.00mm) |