AB3825B1064.pdf
AB3825B1064.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB3825B1064.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 3.825GHz Center | 3.825GHz Center | 3.825GHz Center | 3.825GHz Center | 3.825GHz Center |
| Bandwidth | 700MHz | 700MHz | 700MHz | 700MHz | 700MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB |
| InsertionLoss | 4dB | 4dB | 4dB | 4dB | 4dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 8.504 L x 0.787 W (216.00mm x 20.00mm) | 8.504 L x 0.787 W (216.00mm x 20.00mm) | 8.504 L x 0.787 W (216.00mm x 20.00mm) | 8.504 L x 0.787 W (216.00mm x 20.00mm) | 8.504 L x 0.787 W (216.00mm x 20.00mm) |