AB5570B566.pdf
AB5570B566.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB5570B566.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 5.57GHz Center | 5.57GHz Center | 5.57GHz Center | 5.57GHz Center | 5.57GHz Center |
| Bandwidth | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 3.283 L x 3.283 W (83.40mm x 83.40mm) | 3.283 L x 3.283 W (83.40mm x 83.40mm) | 3.283 L x 3.283 W (83.40mm x 83.40mm) | 3.283 L x 3.283 W (83.40mm x 83.40mm) | 3.283 L x 3.283 W (83.40mm x 83.40mm) |