AB5765B744.pdf
AB5765B744.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB5765B744.
| Image |  |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 5.765GHz Center | 5.765GHz Center | 5.765GHz Center | 5.765GHz Center | 5.765GHz Center |
| Bandwidth | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 6.906 L x 3.835 W (175.40mm x 97.40mm) | 6.906 L x 3.835 W (175.40mm x 97.40mm) | 6.906 L x 3.835 W (175.40mm x 97.40mm) | 6.906 L x 3.835 W (175.40mm x 97.40mm) | 6.906 L x 3.835 W (175.40mm x 97.40mm) |