Anatech Electronics Inc. AB5815B584
AB5815B584
Part No.:
AB5815B584
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdAB5815B584.pdf
Description:
5815 MHZ WIFI CAVITY FILTER
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
5.815GHz Center
Bandwidth:
20MHz
FilterType:
Band Pass
Ripple:
InsertionLoss:
1.75dB
MountingType:
Chassis Mount
Size/Dimension:
3.500 L x 3.500 W (88.90mm x 88.90mm)