AB5850B774.pdf
AB5850B774.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB5850B774.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 5.85GHz Center | 5.85GHz Center | 5.85GHz Center | 5.85GHz Center | 5.85GHz Center |
| Bandwidth | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB |
| InsertionLoss | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB | 1.75dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 5.394 L x 3.858 W (137.00mm x 98.00mm) | 5.394 L x 3.858 W (137.00mm x 98.00mm) | 5.394 L x 3.858 W (137.00mm x 98.00mm) | 5.394 L x 3.858 W (137.00mm x 98.00mm) | 5.394 L x 3.858 W (137.00mm x 98.00mm) |