AB704B942.pdf
AB704B942.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB704B942.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 704MHz Center | 704MHz Center | 704MHz Center | 704MHz Center | 704MHz Center |
| Bandwidth | 12MHz | 12MHz | 12MHz | 12MHz | 12MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 14.960 L x 5.170 W (379.98mm x 131.32mm) | 14.960 L x 5.170 W (379.98mm x 131.32mm) | 14.960 L x 5.170 W (379.98mm x 131.32mm) | 14.960 L x 5.170 W (379.98mm x 131.32mm) | 14.960 L x 5.170 W (379.98mm x 131.32mm) |