Anatech Electronics Inc. AB745B1174
AB745B1174
Part No.:
AB745B1174
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdAB745B1174.pdf
Description:
735-755 MHZ CAVITY BAND PASS FIL
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
745MHz Center
Bandwidth:
20MHz
FilterType:
Band Pass
Ripple:
InsertionLoss:
1dB
MountingType:
Chassis Mount
Size/Dimension:
3.307 L x 2.067 W (84.00mm x 52.50mm)