AB921B927-S.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB921B927-S.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 921MHz Center | 921MHz Center | 921MHz Center | 921MHz Center | 921MHz Center |
| Bandwidth | 13MHz | 13MHz | 13MHz | 13MHz | 13MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.720 L x 2.360 W (119.89mm x 59.94mm) | 4.720 L x 2.360 W (119.89mm x 59.94mm) | 4.720 L x 2.360 W (119.89mm x 59.94mm) | 4.720 L x 2.360 W (119.89mm x 59.94mm) | 4.720 L x 2.360 W (119.89mm x 59.94mm) |