AE10200B11683.pdf
AE10200B11683.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE10200B11683.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 10.2GHz Center | 10.2GHz Center | 10.2GHz Center | 10.2GHz Center | 10.2GHz Center |
| Bandwidth | 1GHz | 1GHz | 1GHz | 1GHz | 1GHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 0.7dB | 0.7dB | 0.7dB | 0.7dB | 0.7dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.787 L x 0.583 W (70.80mm x 14.80mm) | 2.787 L x 0.583 W (70.80mm x 14.80mm) | 2.787 L x 0.583 W (70.80mm x 14.80mm) | 2.787 L x 0.583 W (70.80mm x 14.80mm) | 2.787 L x 0.583 W (70.80mm x 14.80mm) |