AE104N2239.pdf
AE104N2239.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE104N2239.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 104.2MHz Center | 104.2MHz Center | 104.2MHz Center | 104.2MHz Center | 104.2MHz Center |
| Bandwidth | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 6dB | 6dB | 6dB | 6dB | 6dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.700 L x 1.970 W (68.58mm x 50.04mm) | 2.700 L x 1.970 W (68.58mm x 50.04mm) | 2.700 L x 1.970 W (68.58mm x 50.04mm) | 2.700 L x 1.970 W (68.58mm x 50.04mm) | 2.700 L x 1.970 W (68.58mm x 50.04mm) |