AE10B9597.pdf
AE10B9597.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE10B9597.
| Frequency | 10MHz Center | 10MHz Center | 10MHz Center | 10MHz Center | 10MHz Center |
| Bandwidth | 2MHz | 2MHz | 2MHz | 2MHz | 2MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.500 L x 1.125 W (63.50mm x 28.58mm) | 2.500 L x 1.125 W (63.50mm x 28.58mm) | 2.500 L x 1.125 W (63.50mm x 28.58mm) | 2.500 L x 1.125 W (63.50mm x 28.58mm) | 2.500 L x 1.125 W (63.50mm x 28.58mm) |