AE10L8931.pdf
AE10L8931.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE10L8931.
| Frequency | 10MHz (Cutoff) | 10MHz (Cutoff) | 10MHz (Cutoff) | 10MHz (Cutoff) | 10MHz (Cutoff) |
| Bandwidth | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz |
| FilterType | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 8.000 L x 2.000 W (203.20mm x 50.80mm) | 8.000 L x 2.000 W (203.20mm x 50.80mm) | 8.000 L x 2.000 W (203.20mm x 50.80mm) | 8.000 L x 2.000 W (203.20mm x 50.80mm) | 8.000 L x 2.000 W (203.20mm x 50.80mm) |