AE1123B10317.pdf
AE1123B10317.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE1123B10317.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 1.123GHz Center | 1.123GHz Center | 1.123GHz Center | 1.123GHz Center | 1.123GHz Center |
| Bandwidth | 50MHz | 50MHz | 50MHz | 50MHz | 50MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.7dB | 1.7dB | 1.7dB | 1.7dB | 1.7dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.438 L x 2.500 W (112.73mm x 63.50mm) | 4.438 L x 2.500 W (112.73mm x 63.50mm) | 4.438 L x 2.500 W (112.73mm x 63.50mm) | 4.438 L x 2.500 W (112.73mm x 63.50mm) | 4.438 L x 2.500 W (112.73mm x 63.50mm) |