AE1150B11313.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE1150B11313.
| Frequency | 1.15GHz Center | 1.15GHz Center | 1.15GHz Center | 1.15GHz Center | 1.15GHz Center |
| Bandwidth | 200MHz | 200MHz | 200MHz | 200MHz | 200MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB | 1.5dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 3.976 L x 3.976 W (101.00mm x 101.00mm) | 3.976 L x 3.976 W (101.00mm x 101.00mm) | 3.976 L x 3.976 W (101.00mm x 101.00mm) | 3.976 L x 3.976 W (101.00mm x 101.00mm) | 3.976 L x 3.976 W (101.00mm x 101.00mm) |