AE1370NS2187.pdf
AE1370NS2187.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE1370NS2187.
| Frequency | 1.37GHz Center | 1.37GHz Center | 1.37GHz Center | 1.37GHz Center | 1.37GHz Center |
| Bandwidth | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz | 40MHz |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2.25dB | 2.25dB | 2.25dB | 2.25dB | 2.25dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.500 L x 1.000 W (114.30mm x 25.40mm) | 4.500 L x 1.000 W (114.30mm x 25.40mm) | 4.500 L x 1.000 W (114.30mm x 25.40mm) | 4.500 L x 1.000 W (114.30mm x 25.40mm) | 4.500 L x 1.000 W (114.30mm x 25.40mm) |