AE1477B1116.pdf
AE1477B1116.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE1477B1116.
| Frequency | 1.477GHz Center | 1.477GHz Center | 1.477GHz Center | 1.477GHz Center | 1.477GHz Center |
| Bandwidth | 45MHz | 45MHz | 45MHz | 45MHz | 45MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.25dB | 1.25dB | 1.25dB | 1.25dB | 1.25dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 1.770 L x 1.650 W (44.96mm x 41.91mm) | 1.770 L x 1.650 W (44.96mm x 41.91mm) | 1.770 L x 1.650 W (44.96mm x 41.91mm) | 1.770 L x 1.650 W (44.96mm x 41.91mm) | 1.770 L x 1.650 W (44.96mm x 41.91mm) |