AE1515L8768.pdf
AE1515L8768.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE1515L8768.
| Frequency | 1.515GHz (Cutoff) | 1.515GHz (Cutoff) | 1.515GHz (Cutoff) | 1.515GHz (Cutoff) | 1.515GHz (Cutoff) |
| Bandwidth | 1GHz | 1GHz | 1GHz | 1GHz | 1GHz |
| FilterType | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 0.6dB | 0.6dB | 0.6dB | 0.6dB | 0.6dB |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.978 L x 0.500 W (24.84mm x 12.70mm) | 0.978 L x 0.500 W (24.84mm x 12.70mm) | 0.978 L x 0.500 W (24.84mm x 12.70mm) | 0.978 L x 0.500 W (24.84mm x 12.70mm) | 0.978 L x 0.500 W (24.84mm x 12.70mm) |