Anatech Electronics Inc. AE15250B11496
AE15250B11496
Part No.:
AE15250B11496
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdAE15250B11496.pdf
Description:
15250 MHZ CAVITY BANDPASS FILTER
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
15.25GHz Center
Bandwidth:
200MHz
FilterType:
Band Pass
Ripple:
0.25dB
InsertionLoss:
1dB
MountingType:
Chassis Mount
Size/Dimension:
5.984 L x 0.937 W (152.00mm x 23.80mm)