AE15353B5685.pdf
AE15353B5685.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE15353B5685.
| Frequency | 15.353GHz Center | 15.353GHz Center | 15.353GHz Center | 15.353GHz Center | 15.353GHz Center |
| Bandwidth | 400MHz | 400MHz | 400MHz | 400MHz | 400MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 2.000 L x 0.500 W (50.80mm x 12.70mm) | 2.000 L x 0.500 W (50.80mm x 12.70mm) | 2.000 L x 0.500 W (50.80mm x 12.70mm) | 2.000 L x 0.500 W (50.80mm x 12.70mm) | 2.000 L x 0.500 W (50.80mm x 12.70mm) |