AE1555B10155.pdf
AE1555B10155.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE1555B10155.
| Frequency | 1.555GHz Center | 1.555GHz Center | 1.555GHz Center | 1.555GHz Center | 1.555GHz Center |
| Bandwidth | 70MHz | 70MHz | 70MHz | 70MHz | 70MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 1.750 L x 0.500 W (44.45mm x 12.70mm) | 1.750 L x 0.500 W (44.45mm x 12.70mm) | 1.750 L x 0.500 W (44.45mm x 12.70mm) | 1.750 L x 0.500 W (44.45mm x 12.70mm) | 1.750 L x 0.500 W (44.45mm x 12.70mm) |