AE16500B11053.pdf
AE16500B11053.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE16500B11053.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 16.5GHz Center | 16.5GHz Center | 16.5GHz Center | 16.5GHz Center | 16.5GHz Center |
| Bandwidth | 400MHz | 400MHz | 400MHz | 400MHz | 400MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB |
| InsertionLoss | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 1.600 L x 0.710 W (40.64mm x 18.03mm) | 1.600 L x 0.710 W (40.64mm x 18.03mm) | 1.600 L x 0.710 W (40.64mm x 18.03mm) | 1.600 L x 0.710 W (40.64mm x 18.03mm) | 1.600 L x 0.710 W (40.64mm x 18.03mm) |