AE16500B11054.pdf
AE16500B11054.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE16500B11054.
| Frequency | 16.5GHz Center | 16.5GHz Center | 16.5GHz Center | 16.5GHz Center | 16.5GHz Center |
| Bandwidth | 600MHz | 600MHz | 600MHz | 600MHz | 600MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB | 0.5dB |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 1.626 L x 0.500 W (41.30mm x 12.70mm) | 1.626 L x 0.500 W (41.30mm x 12.70mm) | 1.626 L x 0.500 W (41.30mm x 12.70mm) | 1.626 L x 0.500 W (41.30mm x 12.70mm) | 1.626 L x 0.500 W (41.30mm x 12.70mm) |