AE165NS2045.pdf
AE165NS2045.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE165NS2045.
| Frequency | 165MHz Center | 165MHz Center | 165MHz Center | 165MHz Center | 165MHz Center |
| Bandwidth | - | - | - | - | - |
| FilterType | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop | Band Stop |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) |