AE1795B10088.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE1795B10088.
| Frequency | 1.795GHz Center | 1.795GHz Center | 1.795GHz Center | 1.795GHz Center | 1.795GHz Center |
| Bandwidth | 130MHz | 130MHz | 130MHz | 130MHz | 130MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 7.940 L x 3.000 W (201.68mm x 76.20mm) | 7.940 L x 3.000 W (201.68mm x 76.20mm) | 7.940 L x 3.000 W (201.68mm x 76.20mm) | 7.940 L x 3.000 W (201.68mm x 76.20mm) | 7.940 L x 3.000 W (201.68mm x 76.20mm) |