AE18000SSL1062.pdf
AE18000SSL1062.pdf
| Frequency | 18GHz (Cutoff) | 18GHz (Cutoff) | 18GHz (Cutoff) | 18GHz (Cutoff) | 18GHz (Cutoff) |
| Bandwidth | - | - | - | - | - |
| FilterType | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass | Low Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 0.709 L x 0.669 W (18.00mm x 17.00mm) | 0.709 L x 0.669 W (18.00mm x 17.00mm) | 0.709 L x 0.669 W (18.00mm x 17.00mm) | 0.709 L x 0.669 W (18.00mm x 17.00mm) | 0.709 L x 0.669 W (18.00mm x 17.00mm) |