AE20KB11598.pdf
AE20KB11598.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE20KB11598.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 20kHz Center | 20kHz Center | 20kHz Center | 20kHz Center | 20kHz Center |
| Bandwidth | 6kHz | 6kHz | 6kHz | 6kHz | 6kHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.000 L x 2.000 W (101.60mm x 50.80mm) | 4.000 L x 2.000 W (101.60mm x 50.80mm) | 4.000 L x 2.000 W (101.60mm x 50.80mm) | 4.000 L x 2.000 W (101.60mm x 50.80mm) | 4.000 L x 2.000 W (101.60mm x 50.80mm) |