AE210H10235.pdf
AE210H10235.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE210H10235.
| Frequency | 210MHz (Cutoff) | 210MHz (Cutoff) | 210MHz (Cutoff) | 210MHz (Cutoff) | 210MHz (Cutoff) |
| Bandwidth | 590MHz | 590MHz | 590MHz | 590MHz | 590MHz |
| FilterType | High Pass | High Pass | High Pass | High Pass | High Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) | 4.000 L x 1.250 W (101.60mm x 31.75mm) |