AE225B11390.pdf
AE225B11390.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE225B11390.
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 225MHz Center | 225MHz Center | 225MHz Center | 225MHz Center | 225MHz Center |
| Bandwidth | 30MHz | 30MHz | 30MHz | 30MHz | 30MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.000 L x 1.000 W (101.60mm x 25.40mm) | 4.000 L x 1.000 W (101.60mm x 25.40mm) | 4.000 L x 1.000 W (101.60mm x 25.40mm) | 4.000 L x 1.000 W (101.60mm x 25.40mm) | 4.000 L x 1.000 W (101.60mm x 25.40mm) |