AE2264B11909.pdf
AE2264B11909.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE2264B11909.
| Frequency | 2.264GHz Center | 2.264GHz Center | 2.264GHz Center | 2.264GHz Center | 2.264GHz Center |
| Bandwidth | 5MHz | 5MHz | 5MHz | 5MHz | 5MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB | 2dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.173 L x 1.496 W (106.00mm x 38.00mm) | 4.173 L x 1.496 W (106.00mm x 38.00mm) | 4.173 L x 1.496 W (106.00mm x 38.00mm) | 4.173 L x 1.496 W (106.00mm x 38.00mm) | 4.173 L x 1.496 W (106.00mm x 38.00mm) |