AE2280B11311-TF.pdf
AE2280B11311-TF.pdf
| Frequency | 2.28GHz Center | 2.28GHz Center | 2.28GHz Center | 2.28GHz Center | 2.28GHz Center |
| Bandwidth | 22MHz | 22MHz | 22MHz | 22MHz | 22MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB |
| InsertionLoss | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB | 3dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm) | 4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm) | 4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm) | 4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm) | 4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm) |