AE2310B11640.pdf
AE2310B11640.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE2310B11640.
| Frequency | 2.31GHz Center | 2.31GHz Center | 2.31GHz Center | 2.31GHz Center | 2.31GHz Center |
| Bandwidth | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB | 0.2dB |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm) | 6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm) | 6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm) | 6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm) | 6.181 L x 5.512 W (157.00mm x 140.00mm) |